button halabutton parkwodnybutton stadionbutton basen

turniej debelW sobotę 23.09 rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Ząbkowic Śląskich w Tenisie Ziemnym w Deblu.
Na stadionowych kortach, mimo niepewnej pogody, pojawiły się 4 pary deblowe. Zawody zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Po wyłonieniu najlepszych par, rozegrano finały w systemie pucharowym. Dla pierwszych 3 par przygotowaliśmy puchary wraz z kartami podarunkowymi do sklepu Martes!
Tego dnia nie miała sobie równych para Arkadiusz Moczulewski/Andrzej Malik.
Po bardzo zaciętym pojedynku pokonali parę Krzysztof Piotrowski/Szymon Wydmuch, którym przypadło 2 miejsce.
W „małym finale” czyli w meczu o 3 miejsce, spotkali się Robert Fudali/Bogdan Zieliński z parą Jan Kwaśny/Wojciech Żuchowski. Najniższy stopień podium i brązowy medal padł łupem pary Fudali/Zieliński.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i sportowe emocje.