head park

 

 

Słoneczny Park Wodny to idealne miejsce by zatroszczyć się o dobra formę i wewnętrzną harmonię. Skorzystaj z nowoczesnych basenów sportowych i rekreacyjnych. Inteligentne zaplanowane wnętrze daje poczucie komfortu oraz sprzyja relaksowi.

BASEN SPORTOWY

Basen Sportowy to propozycja dla tych, którzy oprócz zabawy w wodzie cenią sobie naukę i doskonalenie technik pływania. Basen z homologacją Polskiego Związku Pływackiego jest przystosowany do organizacji zawodów pływackich i spełnia wszystkie przepisy FINA. Basen sportowy o długości 25m i szerokości 12,5 m charakteryzuje się głębokością od 1,35 m do 2,0 m. Na basenie jest wytyczonych 6 torów pływackich ze słupkami startowymi.

BASEN REKREACYJNY

Basen rekreacyjny o powierzchni lustra wody 121 m2 i głębokości od 95 cm do 120 cm. Ta rekreacyjna część Słonecznego Parku Wodnego to miejsce doskonałej zabawy i wypoczynku dla całej rodziny. Mnóstwo wodnych atrakcji takich jak kaskada wodna, masaż ścienny, masaż denny podwójny, gejzery powietrzne, ławki rurowe z masażem powietrznym, leżanka z masażem z podwójnym stanowiskiem, usatysfakcjonuje miłośników wodnej zabawy, masaży, wypoczynku oraz rehabilitacji. Zima, deszcz czy mróz nie odbiorą radości małym i dużym do skorzystania z Naszych atrakcji.

BRODZIK DLA DZIECI

Brodzik o powierzchni lustra wody 55 m2 i głębokości od 0,15 m do 0,3 m to raj dla najmłodszych. W tej części Słonecznego Parku Wodnego znajdują się interaktywne atrakcje dla dzieci, które umilą wodną przygodę. W brodziku dzieci bawią się bezpiecznie w odpowiednio ciepłej i płytkiej wodzie. To idealne miejsce na oswojenie dzieci z wodą i stawianie pierwszych kroków przed przyszłą nauką pływania.

ZJEŻDŻALNIA "ANAKONDA"

Poczuj odrobinę adrenaliny!  Czeka na Ciebie Zjeżdżalnia Anakonda o długości 60m . Przekonaj się jak szybko uda Ci się na niej zjechać!!!

WANNY JACUZZI

Relaksujące kąpiele bez wątpienia gwarantują przyjemne doznanie oraz odprężenie dlatego w swojej ofercie posiadamy również 2 wanny 6 osobowe z hydromasażem

 

  • Adres: ul. Kusocińskiego 16, 57-200 Ząbkowice Śląskie
  • LOKALIZACJA Google Maps
  • tel: 790366377
  • E-mail: basen@centrumsportu.com.pl
  • Godziny otwarcia Słonecznego Parku Wodnego:
    Poniedziałek - Niedziela od godz. 6:00 do godz. 22:00
  • Raz w roku, w okresie wakacyjnym, 2 tygodniowa przerwa technologiczna
  • CENNIKI