button halabutton parkwodnybutton stadionbutton basen

675213610_2021624691967343_8303575563333432381_n.jpgOtwarcie sezonu rowerowego w Ząbkowicach Śląskich za nami!

W Ząbkowice Śląskie oficjalnie rozpoczęliśmy sezon rowerowy - i trzeba przyznać, że wydarzenie było naprawdę udane! Dopisała zarówno frekwencja, jak i świetna atmosfera - każdy znalazł coś dla siebie i dobrze się bawił.

 Na start uczestnicy wyruszyli na przejazd Słoneczną Pętlą, który przebiegł sprawnie i bezpiecznie. Nad całością czuwali doświadczeni zawodnicy - Iwona Kurczab i Piotr Kurczab, którzy nie tylko prowadzili grupę, ale również zadbali o atrakcje, prezentując efektowne skoki na rampach i dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Po powrocie odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy dowiedzieli się m.in., jak ważny jest odpowiedni ubiór - kask, ochraniacze oraz widoczność na drodze. Następnie Iwona Kurczab podzieliła się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi przygotowania roweru do trasy.

Nie zabrakło również emocji związanych z losowaniem nagród - główną nagrodą był rower górski, ufundowany przez firmę Kruszywa Skalne.

Finałem wydarzenia były konkurencje rowerowe dla dzieci i młodzieży, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak kaski czy bidony, ufundowane przez Enduro Trasy Srebrna Góra.

Na wszystkich uczestników czekał także poczęstunek, który był idealnym zakończeniem aktywnego dnia.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia!

>> ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ <<

INFORMACJE O PLIKACH COOKIE
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

INFORMACJA RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, art. 14 ust. 1 i 2 oraz art. 15 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 20161679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego dalej RODO informujemy... Czytaj wiecej...