button halabutton parkwodnybutton stadionbutton basen

zdj_mtb.png

Powitanie wiosny na dwóch kółkach? Dlaczego nie. W Ząbkowicach Śląskich na stadionie miejskim już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2026 r. odbędzie się piknik rekreacyjny pod nazwą Otwarcie Sezonu Rowerowego. Zaplanowano rekreacyjne przejazdy ścieżką singieltrack Słoneczna Pętla, pokazy pokonywania przeszkód, wspólne grillowane i oczywiście atrakcyjne zagrody. W niedzielę każdy kto przejedzie trasę około 7 km będzie mógł będzie mógł opuścić piknik nowym rowerem górskim KROSS lub z innym sprzętem sportowym. Fundatorami nagród są Kruszywa Skalne Sp. z o.o oraz Trasy Enduro Srebrna Góra i Fundacja Singletrack Gacensis.

 

 

 

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji zachęca do udziału w sportowym wydarzeniu. „Mamy sporo konkurencji sprawnościowych dla dzieci i młodzieży, w których będą do wygrania ciekawe nagrody. Nie zabranie oczywiście pokazów pokonywania przeszkód i skoczni przez Piotra i Iwonę Kurczab, spotkania z Policjantami na temat bezpieczeństwa i wspólnego grillowania. Udział w pikniku jest bezpłatny” – zachęca prezes Daniel Ciepierski.

Program wydarzenia, 19 kwietnia 2026 r.:

09.00 Otwarcie biura zawodów i zapisy

10.00 Przejazd rekreacyjny Słoneczną Pętlą z pokazami skoków przez przeszkody

11.00 Wspólne grillowanie - posiłek regeneracyjny

11.15 Prelekcja z bezpieczeństwa na drodze oraz jak przygotować rower do sezonu

11:30 Losowanie roweru KROSS MTB XC

12.15 Konkurencje dla dzieci z nagrodami

13:00 Zakończenie pikniku

INFORMACJE O PLIKACH COOKIE
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

INFORMACJA RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, art. 14 ust. 1 i 2 oraz art. 15 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 20161679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego dalej RODO informujemy... Czytaj wiecej...