
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie inaugurujące sezon rowerowy w Ząbkowicach Śląskich!
Już 19 kwietnia 2026 roku (niedziela) o godzinie 10:00 spotkajmy się na Słonecznej Pętli przy Stadionie Miejskim (ul. Kusocińskiego 17), aby wspólnie rozpocząć aktywny, pełen energii sezon na dwóch kółkach.
W programie wydarzenia przewidziano:
To doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, aktywnie rozpocząć wiosnę i spotkać innych miłośników jazdy na rowerze.
Dodatkową atrakcją jest możliwość wygrania roweru górskiego - warto wziąć udział i spróbować swojego szczęścia!
Nie zwlekaj - zabierz rodzinę, znajomych i dołącz do nas. Razem rozpocznijmy sezon rowerowy w najlepszym stylu!
INFORMACJE O PLIKACH COOKIE
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
INFORMACJA RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, art. 14 ust. 1 i 2 oraz art. 15 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 20161679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego dalej RODO informujemy... Czytaj wiecej...